Трамп-президент США! «Караул» або «УРА» ?!?!?!

Інтерв’ю з козацьким отаманом, керівником громадського союзу «ОГО» В.Н. Абраменко.

Запитання 1: Володимире Микитовичу, в українському суспільстві з приводу обрання Трампа Президентом США поширюються суперечливі думки. Одні кричать, що він агент Путіна і здасть йому Україну, інші, навпаки, що він врятує Україну. Кому вірити?

Відповідь: Нікому. Всі ці крики «КАРАУЛ» чи «УРА» насправді відображають примітивне, безграмотне ставлення політичних «еліт» України до світової політики та результатів виборів у США. Одні, напаскудивши за звичаєм усіх «еліт» України на голову Трампу в лиху для останнього годину, тепер кричать «КАРАУЛ» та «все пропало». Манія величі, що вражає слабкі голови, не дає їм зрозуміти, що вони і держава Україна не є одне й те саме. Інші, знову ж таки, у гірших традиціях українського політикуму старанно «шестерять» перед майбутнім господарем «Білого дому».
Насправді все зовсім інакше.

Трамп не є ані агентом Путіна, ані прихильником України. Втім, як і Байден. Трамп є Президентом США та її ПАТРІОТОМ. І вся його діяльність буде спрямована на отримання максимальних вигод для США у всіх ситуаціях, як він її розуміє. Бо США не є колонією, а є по-справжньому незалежною державою, на відміну від України та Росії. А напрями його рішень визначаються Програмою Республіканської партії США. І саме у ній потрібно шукати відповіді на всі запитання. Бо для них це не пустий папірець, на відміну від України, а керівництво до дії.

По-перше, для республіканців важливі традиційні сімейні цінності: сім’я, народження та виховання дітей, релігія, забезпечення роботою. А не статеві збочення, одностатеві шлюби, моральне розкладання та інше непотребство. Тому зменшиться підтримка ЛБГТ спільнот та політиків, які прийшли до влади завдяки цим структурам. Менше буде криків у США з приводу утиску їхніх прав. Але ніхто при цьому їх у США ліквідувати і садити не буде.

По-друге, економіка. Чого гріха таїти, всі колосальні цифри НВП (Національного Валового Продукту) США більш ніж на половину складаються з банківських, безтоварних операцій (кредити, торги акціями, страховки та інше). А за реальним промисловим сектором економіки США давно поступилися лідерством комуністичному КИТАЮ. Під час свого першого президентського терміну Трамп чимало зробив для повернення до США великих виробництв із Китаю, оголосивши його головним ворогом Америки. Цю політику буде продовжено. Отже фінансовим кланам Америки, усім цим Ротшильдам, Рокфеллерам, Блумбергам, Морганам та іншим доведеться потіснитися, створивши вигідні фінансові умови для виробництв, що повертаються в США. Що, звичайно, не сподобається цим панам. Власне і війна в Україні розв’язана саме для цих кланів. Природно чекати на загострення економічної війни з Китаєм. Він знову стає противником США номер 1. І тут у Путіна виростають шанси зберегти свою систему управління, бо його непотоплюваність пояснюється страхом усіх еліт США перед можливим комуністичним переворотом у РФ. І подальшим створенням нового СРСР. Там ні демократи, ні республіканці не бачать нікого, хто міг би замінити Путіна та не допустити лівого повороту РФ.

По-третє, США посилять міграційне законодавство і того ж доб’ються від своїх союзників.

По-четверте. Боротьба з корупцією. Це традиційний американський спосіб помститися всім ворогам, які раніше від душі паскудили політику.

Добрі люди кажуть, що Трамп має цілий список осіб, яким намічено завдати неприємностей. Говорять, що у цьому списку є й українські політики. Ви ж не вірите, що наші «еліти» розкрадали американську та європейську допомогу і не ділилися з командою Байдена? Я ось не вірю. Тому багатьом із оточення Зеленського варто не лише «КАРАУЛ» кричати, а й шукати безпечне місце. Чи не на «Рублівці»?

Не слід також виключати і проведення цими панами «Операції Ы» щодо знищення слідів злодійства. Або перейнявши досвід Вільхуватської ВА Куп’янського району, у яких нібито вночі злодії пограбували їхню будівлю, вкравши важливі документи, або запросивши ДРГ звідкись, у боях з якою, всі документи загинуть. А то й заплативши ворогові Путіну за удар десятком «Іскандерів» за місцем зберігання документальних доказів.

Запитання 2: Трамп заявив, що ставши Президентом США він швидко закінчить війну. Як він це може зробити?

Відповідь: Будь-яка імперіалістична війна є насамперед бізнесом певного кола осіб, які на крові народів отримують надприбутки. І поки ці прибутки широкою річкою вливаються в бездонну горлянку олігархів, війна не закінчиться.
Тому найпростіше зупинити війну, позбавивши головних вигодонабувачів від бойових дій їх доходів. Зробивши війну для них збитковою. Не для держав Росія та Україна, а для олігархів та їх прислуги-політиканів. Це можливо навіть поліцейськими заходами. Бо всі фінансові потоки світу перебувають під контролем США. І найпростіше зникнення з певних рахунків десятків мільярдів доларів одразу зробить миролюбним і Путіна, і багато кого ще. Але різких рухів не чекайте. Це не в політичних традиціях США. Та й небезпечно для Трампа. Бо черговий замах на нього може виявитися успішним.

Запитання 3: Як позначиться на міжрелігійних відносинах в Україні обрання Трампа?

Відповідь: Швидше на міжконфесійному конфлікті. Бо головний конфлікт в Україні – це організоване владою протистояння між ПЦУ та УПЦ.

При цьому, інтереси УПЦ у США представляє потужна лобістська фірма Amsterdam&Partners, названа на ім’я її власника Роберта Амстердама, відомий адвоката Вільям Берк-Вайт, юрист Роберт Дестро. Більше того, у 2022 році на захист УПЦ виступив син Трампа. Усі ці люди входять до штабу Трампа. І всі вони жорстко засуджували дії Зеленського та Байдена проти УПЦ. Тому слід очікувати від США засудження захоплень храмів УПЦ, внесення до ЄРДР бездоказових звинувачень кліриків УПЦ, засудження всіх осіб, які провокують цей конфлікт. Швидше за все розпочнеться юридична ревізія та скасування раніше прийнятих рішень української влади щодо УПЦ.

Запитання 4: Як на вашу думку розвиватимуться відносини Трампа та Путіна?

Відповідь: Цілком можливо з ідеї певного «перезавантаження» відносин. Пам’ятаєте, як це намагався зробити Обама? Але тут є одне АЛЕ… Погодитись на умови закінчення війни, що принижують авторитет Америки, Трамп не зможе.
Через давні політичні традиції такі дії дуже небезпечні для будь-якого політика США. Америка – країна-переможець, так вбито в голову кожного американця. І віддати те, що вони прибрали до рук – величезне національне приниження. За всю історію я пам’ятаю тільки один випадок, коли США віддали Південний В’єтнам. Причому вони зазнавали колосальних втрат і в авіації, і в людях. Збиралися колосальні мітинги протестів із вимогою піти з В’єтнаму. І під цим тиском президент Ніксон вивів війська США із В’єтнаму. Результат – імпічмент та політичне забуття. Але тоді вони мали потужну противагу у світі – СРСР. Нинішня Росія це просто жалюгідне посміховисько в порівнянні з СРСР. Дуже вони схожі на ту саму жабу з байки Крилова, яка вирішила зрівнятися з биком. Надувалась, надувалась, та й лопнула…
Тому навіть дрібних підстав віддати Україну РФ американці не побачать.

А у Путіна ситуація патова. Замість п’ятиденної прогулянки на танках Україною СВО перетворилося на бійню, втрати колосальні. І можете не сумніватися, що опитування ВЦВГД про найбільший рейтинг Путіна не відповідають реальному стану справ. Тому він вимагатиме від України територій. Тому ймовірність «перезавантаження» невелика.

Примусити Путіна до миру Трамп може. Річ у тім, що ПВК (приватні військові кампанії) є не тільки у РФ. Вони є й у США, причому це традиційна форма воєнних дій США у колоніях. І поява американських ПВК в Україні не буде втручанням США у війну.

Щоправда, після цього Путіну буде дуже важко всидіти і прихід комуністів до влади дуже реальний. Тим більше, що на території РФ вже є війська комуністичної Північної Кореї. З цієї причини на нас чекають довгі торги. Найбільш високою є ймовірність призупинення боїв зі створенням демілітаризованої зони та проведення виборів в Україні.

Запитання 5. Чи вірите Ви у план перемоги Зеленського?

Відповідь: Звісно ні. 2022 року ця перемога була в нього в руках. Воїни ЗСУ рвалися у бій, потоком йшла зброя та гроші. Наголошувалося на дивовижній єдності населення, обуреного бомбардуваннями та вбивствами людей. І черги добровольців. Але почали Зеленський з Єрмаком руйнувати цю єдність, організовуючи протистояння україномовних із російськомовними, ображаючи нас, харків’ян, за розмови російською. Довели до абсурду міжконфесійний конфлікт, чим демотивували південь та схід України йти до ЗСУ.

Ну, а україномовні російськомовних на фронті замінювати не поспішили. Де ви бачили країну, яка перемагає у війні, де владою культивується міжнаціональний і міжконфесійний конфлікт? Такого не було в історії. І не буде. А далі ще смішніше… Добровольців не стало — почали ловити мобіків на вулицях і силоміць їх тягнути до армії… Ось це вже будуть мотивовані втекти з армії солдати. А щоб тікати швидше вирішувалися і закон ухвалили про декриміналізацію самовільного залишення частини. «Біжіть, хлопці, не бійтеся!» І побігли… Який план перемоги? Ми постійно критикували владу за ці дії, пояснювали, що єдність народу – головна умова перемоги. Однак вони все робили навпаки.

Запитання 6: США виробляють та постачають Україні зброю. Чи слід очікувати на припинення цих поставок у разі домовленості Трампа з Путіним?

Відповідь: Негайного припинення не буде, тому що підписані контракти США зазвичай виконують. Але це стосується переважно нових виробів, які постачають підприємства ВПК США. Тим більше, що зазвичай військово-промисловий комплекс США підтримує республіканців. Але основний потік техніки США, який постачається в Україну, це застаріла техніка зі зберігання. Її модернізують та передають. Нову ж постачають країні, яка передала цю техніку Україні чи Пентагону до США. Ось ця частина угоди гарантовано виконуватиметься. А ось у випадку «неправильної» поведінки України стару техніку можуть і не передати. Так уже було і за Байдена. Он австралійці утилізували старі гелікоптери, але не передали їх Україні. У разі «неправильної» поведінки Росії у Трампа безмежні можливості забезпечити Україну найкращими зразками американської зброї. По-перше більшість у Конгресі та Сенаті, по-друге, тісні відносини з сектором ВПК. За впливом на політиків, цей сектор має найбільший вплив в Америці.

Запитання 7: А доля Харкова? Що буде із нашим містом?

Відповідь: Думаю, що Харків залишиться в Україні. Однак його наукова, освітня, промислова, транспортна цінність залишиться в тому радянському минулому, що проклинається «елітами» України. Це дуже сумно усвідомлювати, але від правди життя нікуди не дінешся.

Інтерв’ю вів
В. Іваненко

Leave a Reply

Your email address will not be published.