Що на нас чекає після перемоги у цій війні?

Практично всі міжнародні експерти з ЄС та НАТО однозначно передбачають майбутню перемогу України у цій війні. І нам усім у це дуже хочеться вірити. В іншому випадку буде дуже сумно і боляче до речі спостерігати повернення у владу безмозких жопоголових клептоманів, у яких рефлекс вкрасти іноді перевершує навіть інстинкт самозбереження. Зовсім недавно ми спостерігали цілу чергу з таких колишніх українців навколо кордонів нашого міста, які радісно чекали на падіння міста і готові будь-якої миті накинутися на жирний фінансовий пиріг Харкова.

Добре пам’ятаю найпотужніший енергичний порив харків’ян – «Тільки не ці!!!» Відбилися, вистояли, полегшено зітхнули. Слава Богу.

Ні, ми не ідеалізуємо нинішню владу. Бо в її складі велика частина таких же жопоголових безумців, для яких країна – годівниця, а народ – дійна корова. Але все ж таки не всі 100%. Трапляються і пристойні люди, які потрапили у владу на хвилі перезавантаження. Все-таки надія є.

Однак таких людей набагато менше, ніж божевільних клептоманів, причому всі вони беруть активну участь у бойових діях, і звичайно ж зазнають втрат. На відміну від зграї клептоманів, які вже отримали влучне прізвисько «батальйон тероборони Монако». Причому неважливо, чи проживають ці панове на даний момент у Монако, Канарах чи в інших престижних місцях, чи проживають десь в Україні. Насправді, навіть перебуваючи в Україні, ці панове перебувають далеко від фронту, далеко від небезпечних місць і старанно бережуть і зберігають себе, коханих, для того, щоб включитися в повоєнний дерибан нашої країни та коштів, що виділятимуться на її відновлення.

Цей «героїчний батальйон» старанно тренується у поїданні вишуканих європейських страв, розпиванні колосально дорогих видів шампанського, віскі, коньяків та поправляють своє здоров’я, підірване такими тренуваннями, на найкращих пляжах світу. Це посилене тренування «батальйону Монако» особисто мене лякає.

Ось, переможемо, і ця натренована обжиратися, бухати і ні в чому собі не відмовляти еліта, звичайно ж прибуде в нашу країну, яку вони вважають своєю особистою колонією. Яка повинна їх годувати, напувати від пуза і компенсувати всі їхні витрати на тренування в Монако.

Не прогодуємо, земляки, цю зграю, не потягнемо!

Однак їх це не цікавить і тому, маючи реальну владу в Україні, вони спробують нас пограбувати з вами, а награбоване – присвоїти.

Розуміючим людям ясно, що результатом цієї війни буде катастрофічне падіння обсягів промислового виробництва України та колосальне зростання боргів держави перед союзниками. Оскільки це так лише говориться, що нам надали допомогу. Насправді нам дали в борг, а борги доведеться віддавати. Та ще й із відсотками.

І ось тут постає питання. На кого буде покладено тяжку частку віддачі цих боргів?

Варіантів у нас лише три;

– на власників заводів, земель, пароплавів та інше, інше. Тобто на бійців «батальйону Монако».

– на простий народ України. Тобто на нас із вами.

– І на батальйон Монако і на народ порівну. Або в якихось частках.

Ну якщо тільки на “героїчний батальйон Монако”, то народу залишиться лише радіти, чесно трудитися та дякувати українській владі за таке щастя.

Щоправда, за три десятиліття будівництва феодально-олігархічної держави Україна, я не знаю жодного випадку такого рішення нашої влади.

Тому розглянемо найгірший для населення України варіант – за все платитимемо ми з вами, тобто народ, та ще й годувати зголоднілий «батальйон Монако»:

– Першого удару ці панове завдадуть власникам нерухомості та земельних ділянок. Нагадаю, що власники маленьких квартир та будинків, а також присадибних ділянок податок на нерухомість поки не платять. Впевнений, що закон про податок на нерухомість змінять і драконівськими податками обкладуть усіх, навіть інвалідів, навіть пенсіонерів, навіть ветеранів війни. Усіх, окрім себе коханих.

– Наступний удар батальйон Монако завдасть власникам рухомого майна-автомобілів, тракторів та інше, інше, інше. До того ж обкладуть власників автотранспорту з двох сторін. Беручи як би в оточення: з лівого флангу їх атакують вже ухваленим законом про техогляди автомобілів, незалежно від усіх форм власності. Слід зазначити, що під час підписання договору з ЄС Україна зобов’язалася запровадити обов’язковий технічний огляд авто-мото транспорту, який перетинатиме кордони України та ЄС. Причому вік автомобілів обмежений 10 років. Наш же «героїчний батальйон Монако» ще до війни проштовхнув закон, яким всі автомобілі України повинні проходити техогляд. І авто старше 10 років його не пройдуть… Зауважу, що публічною причиною скасування колишніх техоглядів автомобілів службами Державтоінспекції була їхня корупційна складова. Це що виходить, чи ми вже перемогли корупцію? Щось сильно у цьому сумніваюся. Просто корупційні потоки прямуватимуть до інших рук. По-перше, до рук господарів приватних СТО, які отримали ліцензію на проходження таких техоглядів. Ну і звісно ж до рук поліції. Справа у тому, що понад 60% автомобілів України мають вік понад 10 років. Як ви розумієте різко та швидко населення не зуміє старі кудись продати та купити нові, які, до речі, в Україні не виробляються від слова взагалі. Отже, треба купувати на заході. Таких багатіїв, що здатні купувати авто на заході, розмитнювати їх, тут у нас дуже не густо і як правило всі вони знову ж таки є «героями з батальйону Монако», або їх обслуговуючим персоналом. Ну, а з правого флангу автовласникам завдадуть удару різко зрослими штрафами за будь-які порушення правил дорожнього руху та несправності авто, виявлені патрульними поліцейськими на дорозі. Ну, наприклад, перегоріла в дорозі лампочка в денний час – плати, не там зламався – плати. Захотів припаркуватися – плати, номер брудний – плати. Причому патрульна поліція тепер сама визначає суму штрафу і за їхніми постановами відразу порушуються виконавчі провадження та заарештовуються рахунки громадян. Лафа у судах, де поліцейський та водій рівноправні – закінчилася.

– Третій удар батальйон Монако завдасть по малому бізнесу та всім приватним підприємцям, збільшивши ставки податків та ввівши тотальні перевірки.

– Четвертого удару буде завдано по всьому населенню одночасно шляхом збільшення вартості послуг державних органів: реєстрації власності, вартості технічних паспортів на нерухомість, оформлення автомобілів та інше, інше. Наприклад, модне нині перейменування вулиць спричинить масову заміну документів на квартири з обов’язковим виготовленням нового техпаспорту та повну перереєстрацію прав власності у держ. реєстрах. Обійдеться це приблизно 10000 гривень з квартири.

– П’ятий удар завдадуть всім споживачам електроенергії, збільшивши її ціну в рази.

– Шостий удар завдадуть по споживачам газу, збільшивши його ціну та ціну доставки.

– Сьомий удар буде завдано по дітям. Методом ліквідації великої кількості шкіл, дитячих садків та переведення їх на приватні рейки. Мотивуючи дані дії відсутністю грошей у бюджеті, які змушені перераховувати тим, хто дав нам у борг.

– Восьмий удар буде завдано по курцям та любителям спиртних напоїв. Виготовлення самогону буде оголошено найтяжчим злочином проти держави. А на офіційно вироблені спиртні напої та курево будуть введені драконівські акцизи, які доведуть їх ціни до дивовижних.

– Дев’ятого удару буде завдано по всіх соціально незахищених верствах населення: інвалідам, пенсіонерам, багатодітним сім’ям, загалом, усім нужденним, навіть інвалідам війни, яка нині йде, шляхом скорочення соціальних виплат.

– Десятий удар завдадуть хворим людям. Та й взагалі по всій медицині України. Радикально піднявши ціни на ліки та медичне обслуговування.

Хочу нагадати, що в період з другої половини 1944 по травень 1945 року Радянська армія завдала фашистської Німеччини так звані «10 сталінських ударів». У результаті Третій рейх був повністю переможений і знищений. Чи не таку долю нам з вами готують панове з «батальйону Монако»?

Якщо такі удари будуть завдані, то нам з вами, земляки, залишиться вибрати або втекти з країни або битися з «батальйоном Монако».

А ось поборотися за те, щоб тяжкий тягар погашення боргів ліг не лише на народ, а й на сам «батальйон Монако» можна і мирним шляхом. Для чого потрібно об’єднуватись незалежно від віри, національності, політичних переконань.

Створювати мережеві організації взаємодопомоги та взаємопідтримки. Дружному, згуртованого народу ніякий ворог не страшний. Такий народ, висунувши зі свого складу лідерів, здатний вплинути і на законодавство України, і на чиновників, що зарвалися, теж. Головне, не поділятися на групи населення, що ворогують між собою. Бо ворог миру казав «Розділяй і володарюй».

П. Іваненко

Leave a Reply

Your email address will not be published.